|
SL Stage
_Přihlásit se
_Přihlášené kapely / Archiv
_Termíny + info
Aktuality
_Pravidla
_Bannery
_Music talent awards
_Ceny
_SL Junior
_Porota
_Partneři
_Kontakt
|
|
playoffKapely nechť se dostaví 60 minut před vybraným termínem.Archiv 2012zpět na výběr výsledků
Postupující do semifinále podle hodnocení poroty
1. 4signs - termín semifinále 18.11.
2. Lola běží - termín semifinále 11.11.
3. Clinic Music - termín semifinále 18.11.
4. Generační Konflikt - termín semifinále 18.11.
5. steakhouse orchestra - termín semifinále 11.11.
6. The Snuff - termín semifinále 11.11. – POSTUP JAKO NÁHRADNÍ KAPELA
7. Loco Loco - termín semifinále 11.11.
8. Megaphone - termín semifinále 11.11.
9. Ranné Toporenie - termín semifinále 18.11.
10. Clawed Forehead - termín semifinále 18.11.
ZOBRAZIT KOMPLETNÍ HODNOCENÍ POROTY (soubor Excel)
|
kapela / interpret
|
město
|
termín vystoupení
|
bodů
|
1. |
Lola běží |
Praha |
17. 10. 2012, 11:20 | 27.75 |
2. |
NonCitizen (junior) |
České Budějovice |
17. 10. 2012, 18:00 | 27.25 |
3. |
Megaphone |
Praha |
10. 10. 2012, 18:00 | 27.00 |
4. |
Last Station |
Dolní Počernice |
03. 10. 2012, 18:00 | 26.00 |
5. |
Ranné Toporenie |
Trnava |
25. 10. 2012, 16:40 | 26.00 |
6. |
Loco Loco |
Praha |
10. 10. 2012, 11:20 | 25.75 |
7. |
Contami Nation |
Praha |
11. 10. 2012, 11:20 | 25.75 |
8. |
MooF |
Praha |
25. 10. 2012, 14:40 | 25.75 |
9. |
VAN (junior) |
Kutná Hora |
25. 10. 2012, 17:20 | 25.50 |
10. |
4signs |
Praha |
17. 10. 2012, 17:20 | 25.50 |
11. |
ZottyCrossGregaross |
Potštejn |
24. 10. 2012, 13:20 | 25.50 |
12. |
Edward Fortyhands |
Praha |
24. 10. 2012, 18:00 | 25.25 |
13. |
Clinic Music |
Bratislava |
24. 10. 2012, 11:20 | 25.00 |
14. |
Clawed Forehead |
Brno |
25. 10. 2012, 16:00 | 25.00 |
15. |
Phatlip |
Horní Jelení |
10. 10. 2012, 17:20 | 25.00 |
16. |
The Snuff |
Praha |
10. 10. 2012, 12:00 | 24.75 |
17. |
The Contact |
Plzeň |
18. 10. 2012, 12:40 | 24.50 |
18. |
IceFlame |
Liberec |
18. 10. 2012, 17:20 | 24.00 |
19. |
Generační Konflikt |
Karlovy Vary |
24. 10. 2012, 12:40 | 24.00 |
20. |
steakhouse orchestra |
Praha |
11. 10. 2012, 12:00 | 23.75 |
21. |
Merely Wild |
Mladá Boleslav |
10. 10. 2012, 12:40 | 23.50 |
22. |
Ad Libitum |
Kroměříž |
24. 10. 2012, 16:40 | 23.25 |
23. |
Jarabáci |
Praha |
17. 10. 2012, 16:00 | 23.25 |
24. |
The Earnest |
Praha |
11. 10. 2012, 18:00 | 23.00 |
25. |
Sound Pictures |
Mladá Boleslav |
11. 10. 2012, 16:00 | 22.75 |
26. |
Rebel Nation |
Česká Třebová |
10. 10. 2012, 14:40 | 22.75 |
27. |
Wasabi |
Ústí nad Orlicí |
11. 10. 2012, 15:20 | 22.75 |
28. |
Kobylinec (junior) |
Praha |
18. 10. 2012, 15:20 | 22.50 |
29. |
Votom Potom (junior) |
Vysoké Mýto |
17. 10. 2012, 12:00 | 22.50 |
30. |
Sinnemia |
Brno |
24. 10. 2012, 12:00 | 22.50 |
31. |
Kdotořek |
Klecany |
17. 10. 2012, 13:20 | 22.50 |
32. |
Negativ |
Praha |
03. 10. 2012, 16:40 | 22.25 |
33. |
Malashnikow |
Třebíč - Praha |
24. 10. 2012, 16:00 | 22.25 |
34. |
ZET4 |
Banská Bystrica |
24. 10. 2012, 14:00 | 21.75 |
35. |
All Friends Dead |
Turnov |
03. 10. 2012, 17:20 | 21.50 |
36. |
Wanted |
Plzeň |
18. 10. 2012, 11:20 | 21.50 |
37. |
The Peppercubes |
Praha |
18. 10. 2012, 14:00 | 21.25 |
38. |
Sold my Soul |
Brno |
18. 10. 2012, 13:20 | 21.25 |
39. |
No Crapes |
Český Krumlov |
25. 10. 2012, 11:20 | 20.75 |
40. |
Whatrock |
Jaroměř |
24. 10. 2012, 14:40 | 20.75 |
41. |
Admiral Ackbar |
Brno |
25. 10. 2012, 12:00 | 20.75 |
42. |
J!Scream |
Praha |
17. 10. 2012, 14:00 | 20.50 |
43. |
Fallen Faith |
Teplice |
11. 10. 2012, 18:40 | 20.50 |
44. |
The Idiots |
Šumperk |
10. 10. 2012, 13:20 | 20.50 |
45. |
The Deviant |
Teplice |
10. 10. 2012, 16:40 | 20.25 |
46. |
Willow Lake |
Litomyšl |
24. 10. 2012, 17:20 | 20.00 |
47. |
Bloodline |
Dobříš |
18. 10. 2012, 14:40 | 20.00 |
48. |
LizArt |
Česká Lípa |
25. 10. 2012, 15:20 | 19.50 |
49. |
Choré Vzťahy |
Praha |
25. 10. 2012, 18:00 | 19.50 |
50. |
Daily Project (junior) |
Děčín |
03. 10. 2012, 16:00 | 19.50 |
51. |
Broučky |
Kroměříž |
18. 10. 2012, 16:40 | 19.50 |
52. |
Magnetikum |
Praha |
11. 10. 2012, 12:40 | 19.25 |
53. |
Moment |
Hradec Králové |
25. 10. 2012, 13:20 | 18.75 |
54. |
Imortela |
Otrokovice |
25. 10. 2012, 12:40 | 18.75 |
55. |
Jzd |
Most |
11. 10. 2012, 14:40 | 18.50 |
56. |
pejsci na grilu |
Nespeky/Čerčany/uganda |
17. 10. 2012, 16:40 | 18.50 |
57. |
Signal Drive |
Praha |
18. 10. 2012, 16:00 | 18.50 |
58. |
furt2n |
Louny |
10. 10. 2012, 14:00 | 18.25 |
59. |
Noire Volters (junior) |
Most |
17. 10. 2012, 12:40 | 18.25 |
60. |
Blackshard |
Šenov |
11. 10. 2012, 16:40 | 18.00 |
61. |
LiveMore |
Zlín |
11. 10. 2012, 13:20 | 17.50 |
62. |
The Aspect (junior) |
Praha |
11. 10. 2012, 17:20 | 16.50 |
63. |
Fragmenty |
Přelouč |
18. 10. 2012, 18:00 | 15.50 |
64. |
Last Time |
Moravská Třebová |
| 0.00 |
65. |
FellaSea |
Opava |
| 0.00 |
66. |
Spreading Dread |
Praha |
| 0.00 |
67. |
Infuzze |
Praha |
17. 10. 2012, 15:20 | 0.00 |
68. |
V.T.I.P. |
Praha |
17. 10. 2012, 14:40 | 0.00 |
69. |
Metropolice |
Brno |
| 0.00 |
70. |
Dolls In The Factory |
Frýdek-Místek |
| 0.00 |
71. |
K2 |
Hradec Králové |
| 0.00 |
72. |
High Society |
Praha |
24. 10. 2012, 15:20 | 0.00 |
73. |
Morfium |
Písek |
10. 10. 2012, 15:20 | 0.00 |
74. |
Bohadloband |
Náchod-Praha |
18. 10. 2012, 12:00 | 0.00 |
75. |
1202 Station |
Teplice |
| 0.00 |
76. |
Sixth Dimension |
Most |
| 0.00 |
77. |
Biolid |
Frýdek-Místek |
| 0.00 |
78. |
Deathland |
Teplice |
11. 10. 2012, 14:00 | 0.00 |
79. |
Topunky |
Most |
| 0.00 |
80. |
xXXx |
Praha |
| 0.00 |
81. |
BitMaP Collective |
Liberec |
| 0.00 |
82. |
Great Way (junior) |
Kroměříž |
25. 10. 2012, 14:00 | 0.00 |
83. |
Sandonorico |
Praha |
03. 10. 2012, 11:20 | 0.00 |
84. |
Naven |
Písek |
| 0.00 |
85. |
Fly Fish |
Moravská Třebová |
| 0.00 |
|