Skutečná liga Kytary.cz
  Skutečná liga 2013 na Youtube


  SL Stage

_Přihlásit se

_Přihlášené kapely /
  Archiv


_Termíny + info

  Aktuality

_Pravidla

_Bannery

_Music talent awards

_Ceny

_SL Junior

_Porota

_Partneři

_Kontakt

 

6.12.2014

VÝSLEDKY FINÁLE

absolutním vítězem se stala skupina ULTIMA, Ledeč nad Sázavou (89.75), na druhém místě se umístila kapela THE NEW MORNING, Tachov (86.75) a jako třetí se umístil vítěz Skutečné Ligy Junior, STAND BACK 20 FEET, Praha (84.5). Další dvě finálové skupiny SUPERMAKET QUARTET, Liberec a HERDEK FILEK, Strakonice, skončili na čtvrtém a pátém místě.

MUSIC TALENT AWARDS - Skutečná Liga 2014.

Zpěvák roku: Ondřej Siki Síkora (Kruhová Záležist)
Zpěvačka roku: Lucie Hamzová (The Backroad Deals)
Kytarista roku: Daniel Kajzr (Supermarket Quartet)
Image roku: Boners
Muzikant roku: Jarda Panuš (Metropolice)
Přínos hudbě: Petr Korál 
Vítěz Skutečná Ligy Junior: Stand Back 20 Feet

31.10.2014

SEMIFINÁLE SKUTEČNÁ LIGA 2014 / 8.11. + 29.11. KD MLEJN

Vážení soutěžící, přiblížil se nám termín SEMIFINÁLE SL, které se koná ve dvou dnech a to 8.11.2014 (sobota) a 29.11.2014 (sobota).

Podle pravidel „Skutečné Ligy“ bude z dvaceti nejlépe umístěných skupin odborná porota vybírat 10 účastníků Semifinále a ti se zúčastní soutěže ve výše zmíněných dnech. Každý den bude tedy soutěžit 5 kapel a doba hraní je tentokrát 25min. V tomto hracím čase si soutěžící připraví mimo svojí autorskou tvorbu také jednu coververzi a zpracují jí podle svého gusta. Na tuto část soutěže se velmi těšíme, protože jak víme z minulých ročníků, čeká nás nejedno překvapení a odhalení hudebního vkusu našich účinkujících.

V nejbližších dnech budou výsledky zveřejněny a ty kapely, které postoupí, si budou moci vybrat svůj termín hraní. Upustili jsme od toho, abychom kapely určili sami, a necháme na vás výběr termínu.

Ve dnech semifinále se všechny skupiny dostaví ve 12:00 hod. do KD MLEJN, kde proběhne losování pořadí, ve kterém budete soutěžit. V případě že již přihlášená kapela nebude moci přijet, dejte nám co nejdříve vědět, abychom mohli vybrat náhradníka. Náhradní kapelu vybírá porota.

Na Semifinále si pokud to jde, pozvěte své přátele, rodinné příslušníky a známé – dobrá atmosféra pomáhá k lepšímu výkonu. Ti budou asi muset přijet s vámi, protože konečné pořadí kapel se dozvíme až po losování.

Všem držíme palce a těšíme se na skvělé hudební výkony.

Za Skutečnou Ligu a N.S.E.F. Production - Lukáš Fousek, ředitel soutěže

18.03.2014

NOVÝ ROČNÍK SOUTĚŽE SKUTEČNÁ LIGA ZAHÁJEN!

Tak už je možnost se hlásit do soutěže Skutečná liga 2014 - 10. ročník. A taky na Stage na festivaly ;-)

23. říjen 2013

PODPOŘTE DOBROU VĚC a staňte se koproducenty!

Skutečná liga se připojuje k podpoře vzniku nového hudebně-zábavného pořadu Vrtulníka Michaela V. ze skupiny J.A.R., který by v budoucnu pomohl i vizuální podobě naší soutěže a dal v něm prostor soutěžícím kapelám. Jedná se o živě vysílanou show s renomovanými muzikanty, mladými kapelami, komiky a VIP ksichty, kteří mají co říct a nestydí se improvizovat.

Podporou projektu získáte zajímavé dárky od vstupu na show s rautem, napálení Vašeho známého po telefonu, přes různá CD, DVD a slevy na všechny koncerty J.A.R., až po možnost spoluautorství nebo koproducentství.

Novinkou je podpora SMS v hodnotě 100.- , kterou pošlete na číslo 90211 ve tvaru START 1143.
Více informací zde

25. červen 2013

Aparatura zveřejněna

Aparatura pro kapely, která bude na místě k dispozici, je zveřejněna v sekci Termíny + info

5. květen 2013

Zpropagujte své video!

Má vaše kapela video, které chce pustit do světa? Nahrajte ho na partnerský server ireport.cz spolu s krátkým popisem a my ho umístíme na youtube kanál Reportmag, pomocí kterého vám pomůžeme s jeho propagací! Více zde.

6. duben 2013

Píše o nás server frontman.cz

Zajímavý článek o Skutečné lize vyšel o víkendu na serveru pro aktivní muzikanty frontman.cz.

Přípomíná se v něm, že soutěže se může zůčastnit opravdu každá kapela, která hraje vlastní tvorbu. Nezáleží přitom na žánru ani kvalitě nahrávky. Vše se posuzuje podle živého hraní.

Dále se dozvíte, co o Skutečné lize říká její zakladatel Lukáš Fousek nebo jaké národnosti je předseda odborné poroty. Celý článek si můžete přečíst zde.

21.duben 2013

Nová podoba SAMOSEBOU.CZ

Hudebně recyklační web samosebou.cz, který je partnerem soutěže Skutečná liga má novou, atraktivnější podobu.

Samosebou.cz vás zve na svůj nově zrecyklovaný web, který nyní dostal ještě přehlednější a atraktivnější podobu. Do tohoto unikátního projektu, který propojuje hudbu s tématem třídění a recyklace odpadů, jsou zapojené skupiny jako Divokej Bill, Mňága a Žďorp, Toxique, Wohnouti nebo Tatabojs, kteří exkluzivně pro Samosebou.cz zrecyklovali svůj úspěšný hit Pěšáci, ke kterému vzniklo nové video. A není překvapením, že samotný videoklip vtipnou formou podporuje recyklaci odpadů. Samosebou.cz je také partnerem turné Tatabojs, pořádanému k 25. výročí kapely na hudební scéně.

Hudbu, festivaly a třídění odpadů, spojuje úspěšný projekt Čistý festival, v rámci kterého je i letos umožněno na dvaceti českých festivalech třídit odpady. Na již šestý ročník tě zve právě samosebou.cz. Během pěti let trvání projektu se na festivalech posbíralo přes 1 000 000 půllitrových plastových kelímků, bylo vytříděno přes 135 tun plastů, papíru, skla a plechovek. V letošní festivalové sezóně budete mít také možnost třídit odpady, odnést si skvělé dárky a na vybraných akcích využít přístupnou wifi zónu.

Na webu, který funguje i na mobilních zařízeních, najdete kromě hudební části také recyklované filmové žánry. Jde o působivé krátké filmy, které zábavnou formou vyvracejí mýty kolem třídění odpadů.

Nechybí hry a různé aplikace a chystá se pro tebe i spousta soutěží o zajímavé ceny. Stačí jen jedno: Kliknout na www.samosebou.cz a svět plný interaktivní recyklované zábavy máš jako na dlani.

28.únor 2013

Nový ročník hudební soutěže Kytary.cz Skutečná liga je tu!

ODSTARTOVAL již 9. ročník hudební soutěže Kytary.cz Skutečná liga. Právě probíhají registrace, takže neváhejte a hlašte se. Základní kola soutěže začnou v červenci 2013. Registrovat se můžete tady. Co můžete vyhrát? Koukněte na ceny.