Skutečná liga Kytary.cz
  Skutečná liga 2013 na Youtube


  SL Stage

_Přihlásit se

_Přihlášené kapely /
  Archiv


_Termíny + info

  Aktuality

_Pravidla

_Bannery

_Music talent awards

_Ceny

_SL Junior

_Porota

_Partneři

_Kontakt

 

Každá přihlášená kapela musí na všech svých stránkách umístit reklamní banner nebo obrázek s informací o tom, že se účastní soutěže Skutečná liga.

Kdo tak neučiní ani po upozornění organizačního týmu, BUDE VYŘAZEN.

Některé stránky podporují pohyblivý banner (např. Bandzone), některé jenom statické obrázky/fotky (např. Facebook), takže si musíte vybrat banner podle toho, kam ho vkládáte.

Ohledně banneru musí být dodrženy tyto zásady:

Banner/obrázek musí být na každém webu nebo profilu přihlášené kapely
Banner/obrázek musí být vždy na první zobrazované stránce těchto webů/profilů
Banner/obrázek musí být na stránce vždy nahoře, takže je třeba si toto hlídat a vkládat ho opakovaně

Pohyblivý banner

Tento banner jde vložit na Bandzone, Musicmap, a obecně všechny servery a webové stránky, které umožnují zásah do HTML kódu. Otevřete příslušné HTML rozhraní a vložte do něj tento kód:

<a href=" http://www.skutecnaliga.cz"><img src="http://nsef.cz/skutecnaliga/banner/bannerliga.gif">

Na Bandzonu klikněte na "přidat novinku" (malé "+" vpravo pod hlavním menu). V okně, které se vám otevře, klikněte na ikonku "HTML", která je hned vedle ikonky pro vkládání obrázků. Do bílého okna vložte kód. Potvrďte. Hotovo.

Výsledek vypadá takto:

Statické bannery

Tyto obrázky si jednoduše uložte (pravé tlačíko myši + uložit jako) a pak nahrajte na svůj profil na Facebooku nebo na jinou stránku.

1. Banner jako úvodní fotka

Tento obrázek byl navržen jako úvodní fotka profilu. Pokud nechcete měnit svoji úvodní fotku, zvolte druhou možnost (viz dále).

2. Banner na zeď

Tento obrázek vložte jako příspěvek na vaši zeď. Doplňte k němu odkaz "skutecnaliga.cz". POZOR, tento obrázek musí být v příspěvcích vždy nahoře, takže je třeba zvolit "připnout nahoru", případně ho vkládat opakovaně. Pokud se vám toto nechce dělat, zvolte první možnost - dejte si obrázek jako úvodní fotku profilu.