|
SL Stage
_Přihlásit se
_Přihlášené kapely / Archiv
_Termíny + info
Aktuality
_Pravidla
_Bannery
_Music talent awards
_Ceny
_SL Junior
_Porota
_Partneři
_Kontakt
|
|
Playoff Skutečné ligy 2014
Místo konání Klub Mlejn
Kapely nechť se dostaví 60 minut před vybraným termínem.
kapela / interpret | město | termín vystoupení ↑ ↓ | body ↑ ↓ |
Ultima
| Ledeč nad Sázavou |
2014-10-25 16:35:00
|
28.75
| Herdek Filek
| Strakonice |
2014-10-25 12:30:00
|
28.25
| Supermarket Quartet
| Liberec |
2014-10-09 14:15:00
|
27.75
| The Backroad Deals
| Praha |
2014-10-25 14:50:00
|
27.25
| The New Morning
| Tachov |
2014-10-27 12:30:00
|
26.00
| Breaking The Cycle
| Přerov |
2014-10-26 16:35:00
|
26.00
| Druhá identita
| Hradec Králové |
2014-10-16 13:05:00
|
25.75
| Boners
| Praha |
2014-10-23 16:35:00
|
25.75
| kruhová záležitost
| Praha |
2014-10-25 13:05:00
|
25.75
| Contrix
| Zálešany |
2014-10-27 16:00:00
|
25.75
| Ondřej Vičar & Nela Doležálková
| Praha |
2014-10-28 13:05:00
|
25.25
| The Eclipse
| Brno |
2014-10-09 11:20:00
|
25.25
| J!Scream
| Praha |
2014-10-09 13:40:00
|
25.25
| Tezaura
| Brno |
2014-10-28 16:35:00
|
24.75
| Metropolice
| Brno |
2014-10-23 16:00:00
|
24.50
| The Places
| Ostrava |
2014-10-24 13:05:00
|
24.50
| Tokaref
| Český Krumlov |
2014-10-16 14:15:00
|
24.25
| Volkmen
| Sušice |
2014-10-23 15:25:00
|
23.25
| Bez Cenzury
| Most |
2014-10-27 13:05:00
|
23.25
| Glajstr Duo
| Plzeň |
2014-10-23 11:20:00
|
23.00
| LoudHill junior
| Šumperk |
2014-10-28 11:55:00
|
23.00
| Kobylinec
| Praha |
2014-10-27 14:15:00
|
22.75
| ArtTime
| Planá |
2014-10-23 13:40:00
|
22.75
| Orangees
| Praha |
2014-10-09 16:35:00
|
22.50
| True Colors
| šternberk |
2014-10-28 16:00:00
|
22.25
| NoThinG
| Bystřice |
2014-10-26 14:15:00
|
22.25
| Era Vulgaris
| Mnichovo Hradiště |
2014-10-25 16:00:00
|
22.25
| Easy Steps
| Ostrava |
2014-10-23 13:05:00
|
22.25
| Jamaron
| Praha |
2014-10-16 16:00:00
|
22.25
| Whatrock
| Jaroměř |
2014-10-23 14:15:00
|
22.00
| Malashnikow
| Třebíč |
2014-10-16 16:35:00
|
22.00
| Blissful Age
| Bratislava |
2014-10-26 15:25:00
|
21.50
| Jesterland
| Pardubice |
2014-10-26 13:05:00
|
21.25
| DayDreams junior
| Hlinsko v Čechách |
2014-10-27 13:40:00
|
21.25
| Sparking Fuse
| Brno |
2014-10-16 15:25:00
|
21.25
| Anacreon
| Praha-západ |
2014-10-26 14:50:00
|
21.25
| Merely Wild
| Mladá Boleslav |
2014-10-09 16:00:00
|
21.00
| Paka v saku
| Děčín |
2014-10-24 11:55:00
|
20.50
| Odtiaľ Potiaľ
| Prešov |
2014-10-24 11:20:00
|
20.50
| QUAOAR
| Praha |
2014-10-24 16:35:00
|
20.50
| CLUNCER
| Kobeřice |
2014-10-24 15:25:00
|
20.50
| Silent Scream junior
| Praha |
2014-10-28 11:20:00
|
20.50
| The Smile junior
| Přerov |
2014-10-16 14:50:00
|
20.25
| Mimozem
| Brno |
2014-10-28 15:25:00
|
20.25
| The Infection junior
| Cerhenice |
2014-10-27 11:55:00
|
20.00
| Pororoca
| Ostrov |
2014-10-28 14:15:00
|
20.00
| Extreme
| Pelhřimov |
2014-10-28 13:40:00
|
20.00
| Voliéra
| Železný Brod |
2014-10-27 15:25:00
|
19.75
| F,I.S.T.
| Praha |
2014-10-28 12:30:00
|
19.50
| První - Poslední
| Praha |
2014-10-24 13:40:00
|
19.50
| Stick n'OFF
| Praha |
2014-10-27 16:35:00
|
19.50
| DneskaNe
| Kroměříž |
2014-10-25 13:40:00
|
19.00
| El Chuppanibro
| Samotišky |
2014-10-25 14:15:00
|
19.00
| Misfolded
| Praha |
2014-10-24 14:50:00
|
18.50
| Ešus junior
| Kozojedy (Praha Východ) |
2014-10-09 11:55:00
|
18.25
| Unicorn
| Jaroměř |
2014-10-26 16:00:00
|
18.00
| Chyť páva junior
| Třebíč |
2014-10-24 12:30:00
|
18.00
| Just
| Kaplice |
2014-10-26 11:20:00
|
17.75
| D.D.P.
| Okrouhlo |
2014-10-16 13:40:00
|
17.25
| Liquid Infinity
| Praha |
2014-10-25 11:55:00
|
17.00
| Každej Rock Jinak junior
| Dobříš |
2014-10-23 14:50:00
|
16.00
| Dva listy junior
| Krnov |
2014-10-25 11:20:00
|
16.00
| Remedy Remains
| Šumperk |
2014-10-25 15:25:00
|
0.00
| W.x.P junior
| Sebranice |
2014-10-26 11:55:00
|
0.00
| Bengál junior
| Žďár nad Sázavou |
2014-10-28 14:50:00
|
0.00
| Accent Trick
| Praha |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| Herd Instinct
| Brno |
2014-10-24 16:00:00
|
0.00
| Barruth
| Louny |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| FASTMADE
| Olomouc |
2014-10-24 14:15:00
|
0.00
| Steel Heaven
| Nymburk |
2014-10-27 14:50:00
|
0.00
| Fastbag
| Brno |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| Nespoutaní Hoši junior
| Nymburk |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| Mad Strike junior
| Černošice/Poříčany |
2014-10-09 15:25:00
|
0.00
| MOPED 56
| Beroun |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| Right Reason
| Zlín |
0000-00-00 00:00:00
|
0.00
| RAW
| Praha |
2014-10-23 12:30:00
|
0.00
| Alright Now
| Brno |
2014-10-27 11:20:00
|
0.00
| FLY FISH
| Moravská Třebová |
2014-10-26 12:30:00
|
0.00
| Půlnoční Marie
| Praha |
2014-10-23 11:55:00
|
0.00
| Fortix
| Velké Meziříčí |
2014-10-26 13:40:00
|
0.00
|
|